Gdzie pojechać na urlop w lutym – pożyczka dla zadłużonych

Gdzie pojechać na urlop w lutym – pożyczka dla zadłużonych

Polacy coraz chętniej wyjeżdżają na wakacje zimą – szczególnie w styczniu i lutym. Krótkie dni, deszcz, mróz i wszechobecna szarość, która panuje w tych miesiącach w naszym kraju, może być po dłuższym czasie przytłaczająca i wiele ludzi chce zregenerować siły za granicą. Najchętniej wybieramy oczywiście ciepłe kraje i dalekie kierunki podróży. Wybór nie jest jednak łatwy, ale przygotowaliśmy dla Was listę miejsc, które z pewnością Was nie zawiodą.

Wyspy Kanaryjskie

Gdzie na wakacje zimą? Na wyspy Kanaryjskie! Gdy u nas temperatura w lutym potrafi przez długi czas być na minusie, tam jest przyjemna i sprzyja relaksowi na plaży. Zimą warto odwiedzić tam Teneryfę, na której z pewnością nie zabraknie Wam słońca. W tym okresie może przytrafić się kilka dni deszczowych, ale nie ma się czym przejmować, bo temperatura tam i tak jest przyjemna i oscyluje w granicach 20 stopni Celsjusza. Wyspy Kanaryjskie są bardzo często wybierane jako zimowy kierunek podróży, ponieważ wycieczka tam jest stosunkowo tania, a warunki, które tam panują, pozwalają odpocząć od Polskiej zimy.

Izrael

W Izraelu można podziwiać nie tylko historyczne miasta i religijne zabytki, ale także zaskakującą naturę, która zachwyca na każdym kroku. Latem temperatury potrafią przekroczyć tam 30 stopni Celsjusza, co może być uciążliwe podczas dłuższego zwiedzania. Właśnie dlatego wycieczka do Izraela zimą jest bardzo dobrym pomysłem, ponieważ w lutym temperatury wynoszą jedynie (a może aż) 20 stopni Celsjusza. Można więc powiedzieć, że są to warunki idealne zarówno do zwiedzania miast i Parków Narodowych, jak i odpoczynku na plaży. Przed podróżą warto wiedzieć, że ceny biletów w te strony mogą być naprawdę atrakcyjne, ale na miejscu może być już bardzo drogo. Zanim więc ruszycie w podróż, dokładnie zaplanujcie budżet, a jeśli nie macie wystarczająco oszczędności, to pożyczka dla zadłużonych może Wam pomóc zrealizować marzenie o zimowych wakacjach.

Egipt

Bardzo lubianym przez Polaków kierunkiem podróży jest Egipt. To idealne miejsce nie tylko na wakacyjny urlop, ale także wakacje zimą. Tak naprawdę wakacje trwają tam cały rok i praktycznie w każdym okresie możecie liczyć na wysokie temperatury, pełne słońce i warunki idealne do relaksu na piaszczystej plaży. W lutym temperatura wynosi ok. 20-23 stopnie więc jest to klimat zbliżony do tego, który panuje w Polsce latem. Co najlepsze, to temperatura wody nie spada tam poniżej 20 stopni, dlatego możecie liczyć tam na kąpiele w morzu. Warto zaoszczędzić trochę pieniędzy, a jeśli waz domowy budżet nie jest na tyle elastyczny, to pożyczka dla zadłużonych na wakacje jest coraz popularniejszym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz