Sylwester za granicą – gdzie pojechać?

Sylwester za granicą – gdzie pojechać?

Już niewiele brakuje nam do powitania Nowego Roku. Coraz częściej decydujemy się na to, aby ten moment celebrować poza granicami naszego kraju. Nowe miejsce, inne obyczaje i oderwanie się od codziennej rzeczywistości może być bardzo przyjemne i choćby dla tego warto spędzić Sylwester za granicą. Jaki kierunek najlepiej obrać w tym roku? Podpowiadamy razem z https://splatakredytow.pl/.

Berlin

Niemiecka stolica jest bardzo chętnie wybierana przez Polaków na miejsce, w którym warto spędzić Sylwester i Nowy Rok. Dużą zaletą tego kierunku jest to, że nie jest od nas aż tak bardzo oddalony i wycieczka w tamte strony nie nadweręży aż tak mocno naszego portfela. Co roku na słynnym Alexanderplatz odbywa się impreza Sylwestrowa, która skupia kilka tysięcy osób. Popularnym rozwiązaniem jest też sylwester miejski pod bramą Brandenburską, który jest jedną z lepszych propozycji, które oferuje nam to miasto. Całe wydarzenie uświetnione jest występami niemieckich i zagranicznych gwiazd muzyki oraz pokazem fajerwerków o północy.

Stolica Holandii to jedno z najbardziej imprezowych miejsc na całym świecie, które warto odwiedzić podczas Sylwestra. W ostatnią noc roku dzieje się tam bardzo wiele i każdy znajdzie sposób na zabawę, który przypadnie mu do gustu najbardziej. Można tam podziwiać pokaz fajerwerków z mostu Magere Brug i brać udział w miejskich zabawach Sylwestrowych.

Lizbona

Od zawsze chciałeś spędzić Sylwester nad morzem? Dobrym wyborem będzie Lizbona, w której w czasie grudnia panują bardzo przyjemne temperatury. Praktycznie na każdym rogu można tam znaleźć miejsca, w których bawią się i tańczą zarówno mieszkańcy, jak i turyści, którzy odwiedzili miasto właśnie po to, aby witać hucznie nowy rok. Bez większego problemu można znaleźć w internecie tanie loty właśnie w tamte strony i skorzystać z ofert hoteli, które akurat wtedy przezywają niemałe oblężenie.

Barcelona

Stolica Katalonii jest jednym z lepszych miejsc na spędzenie Sylwestra i nowego roku w roztańczonym stylu. W tym mieście nie da się nudzić, dobra muzyka, otwarci ludzie i Sylwestrowa atmosfera zachęcają do tego, aby dać się ponieść imprezie. Czeka tam na Ciebie muzyka na żywo, fajerwerki i wiele barcelońskich klubów, które otwarte są do białego rana. Taką wycieczkę możesz sfinansować ze swoich oszczędności, odkładanych wcześniej specjalnie na ten cel lub wziąć kredyt, który pozwoli Ci sfinansować to marzenie i rozłożyć jego koszt na wygodne raty. Więcej informacji na temat kredytów znajdziesz na stronie https://splatakredytow.pl/.

Dodaj komentarz