Doradca kredytowy Rzeszów – czy warto skorzystać?

Doradca kredytowy Rzeszów – czy warto skorzystać?

Z roku na rok coraz więcej Polaków korzysta z usług doradców kredytowych. Nie da się więc ukryć, że naszym rodakom coraz bardziej zależy na tym, aby podejmować rozsądne decyzje finansowe. Mimo wszystko działanie na własną rękę dalej jest popularne, a przez źle dobrane do swoich potrzeb i możliwości produkty finansowe co roku w długi popada tysiące osób.

Zobacz, jak może Ci pomóc doradca kredytowy i czy warto skorzystać z jego pomocy podczas poszukiwania kredytu.

Doradca kredytowy – czym się zajmuje?

Jak sama nazwa wskazuje, osoba ta zajmuje się doradzaniem swoim klientom, a także pomaga im podejmować dobre decyzje finansowe. Na samym początku taka osoba dowiaduje się, jakie są nasze potrzeby, a także możliwości finansowe i na tej podstawie szuka dla nas odpowiedniej oferty kredytowej. Biorąc pod uwagę nasze dochody, a także cel, na który aktualnie potrzebujemy pieniędzy, doradca jest w stanie dopasować ofertę, która nie obciąży domowego budżetu, ale także pozwoli spełnić nasze plany.

Doradca kredytowy https://kredytyrzeszow.com/ przeprowadzi Cię przez wszystkie niezbędne formalności, a także wynegocjuje w banku korzystniejsze warunki spłaty kredytu. Jest to osoba, która ma duże doświadczenie w negocjacjach, dlatego możesz mieć pewność, że uda Ci się uzyskać kredyt na dobrych warunkach.

Na podstawie informacji, które dostarczysz doradcy już na pierwszym spotkaniu, będzie on szukał oferty, która najlepiej będzie odpowiadała Twoim potrzebom.

Ile kosztuje pomoc doradcy kredytowego?

To ile będzie Cię kosztować pomoc doradcy, zależy od wielu czynników. Niektórzy doradcy pobierają opłatę za każdą konsultację, która waha się w granicach od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Niektórzy zaś pobierają opłatę dopiero w momencie, gdy klient uzyska kredyt. W takiej sytuacji pobierają oni określony procent od uzyskanej przez swojego klienta sumy.

Już na pierwszym spotkaniu z doradcą kredytowym możesz go spytać, w jaki sposób pobiera on opłatę za swoją pomoc w uzyskaniu kredytu. Najczęściej pierwsze spotkanie z taką osobą jest bezpłatne i możesz wtedy poznać szczegóły oferty, a także szacowane koszty całej usługi.

Możesz też skorzystać z profesjonalnego i darmowego porównania kredytów

Wiele osób rezygnuje z pomocy doradcy ze względu na koszty, jakie się z tym wiążą. Należy jednak pamiętać, że taka osoba może nam pomóc zaoszczędzić na kosztach dodatkowych kredytu, dzięki czemu możemy zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych. Naszym zdaniem warto więc skorzystać z pomocy profesjonalistów https://kredytyrzeszow.com/ i obniżyć tym samym sumę odsetek, które trzeba oddać do banku.

Doradca Kredytowy Rzeszów
ul. Podwisłocze 33
35-309 Rzeszów
woj. podkarpacie
+48 533 88 78 78
biuro@ekspertfinansowy.org

Dodaj komentarz