Czym są fundusze hedgingowe

Czym są fundusze hedgingowe

Fundusze hedgingowe mają także wyższy wskaźnik awaryjności niż tradycyjne środki. Wiele z nich nie powiedzie się w drugim lub trzecim roku funkcjonowania. Szacuje się, że około 5,7% istniejących funduszy hedgingowych 8500 zamknięto w 2005 roku tę lukę do szybkich spadków, które mogą być szkodliwe i może prowadzić do nagłych strat można sprowadzić za pomocą rozporządzeń.

W Londynie, techniki wykorzystywane do funduszy hedgingowych działających Stamtąd przejmowałem Financial Services Authority. Dlatego też, w celu sprawdzenia funkcjonowania tego przemysłu, FSA zdecydowała się rozpocząć regulacji funduszy hedgingowych i ich menedżerów. Ponadto, jednostka specjalna fundusz hedgingowy został ustanowiony w celu określenia sposobu sektorowi funduszy hedgingowych Londynie, który został oszacowany na £500 mld USD, może być lepiej kontrolowane.

Jednak Canadian Securities Administrators, która jest organizacją zrzeszającą wojewódzkich komisji papierów wartościowych w Kanadzie stwierdziła, że ??obecnie obowiązujące przepisy dotyczące pojazdów inwestycyjnych są wystarczające do regulowania rosnące sektor funduszy hedgingowych kanadyjski (A $ 30 mld Przemysłu). Oznacza to, że żadne dodatkowe zasady i regulacje zostaną ustanowione specjalnie dla funduszy hedgingowych w Kanadzie.

Tak więc, z odpowiednimi przepisami w miejscu, chmury podejrzeń i niepewności, które są unoszące się nad branży funduszy hedgingowych z pewnością wyjaśnić i utoruje drogę do znacznie bezpieczniejszego rynku funduszy hedgingowych, które przyciągają większą liczbę inwestorów.

Dodaj komentarz